Paskola verslui – svarbu domėtis ir tinkamai pasiruošti

Paskola verslui – svarbu domėtis ir tinkamai pasiruošti

Greitųjų paskolų įmonių teikiamos paskolos smulkiajam verslui – vienas iš efektyvių verslo vystymo įrankių. Paskolos smulkiajam verslui – tai galimybė išplėsti gamybinę, paslaugų ar prekių bazę, pasirūpinti technologijų inovacijomis, įrengti naujas darbo vietas ir pan. Paskolos, skirtos individualiam verslui, pritaikytos įvairiems poreikiams.

Greitųjų paskolų įmonių teikiamų kreditų sąlygos sukurtos taip, kad atitiktų smulkiojo verslininko poreikius. Stambesniam verslui finansuoti dažniau pasirenkami bankai, o ne paskolas teikiančios įmonės, nes pirmieji finansuoja didesnes sumas.

Greitųjų paskolų įmonės smulkiajam verslui teikia paskolas, atsižvelgdamos į jo specifiką. Kreditai pritaikomi pagal individualius vieno ar kito verslo poreikius. Norėdami įsigyti tokią paskolą, tai galėsite padaryti daug lengviau nei banke ir, dažniausiai, be jokio užstato (nes ir suteikiamos paskolos maksimalus dydis, kaip minėta, – žymiai mažesnis). Universalūs kreditai teikiami bet kuriam tikslui versle finansuoti: transporto, įrangos ar nekilnojamojo turto įsigijimui ir kt.

Klausimai, į kuriuos turite sau atsakyti, prieš imdami paskolą

Verslui pinigai reikalingi, tai savaime suprantama. Tačiau juos teks grąžinti, o sugriežtinus reikalavimus kredito įmonėms, tai gali būti sunkiau nei anksčiau. Todėl svarbu gerai apgalvoti visus savo žingsnius, vystant verslą, stengiantis maksimaliai tiksliai apskaičiuoti, kokie finansiniai iššūkiai Jūsų laukia. Šiais laikais užsiimti verslu – ganėtinai rizikinga, nes didelė nesėkmės galimybė. Tuo labiau, rizikinga verslo pradžiai imti paskolą. Gal geriau palaukti ar pabandyti rasti pinigų iš kitur? Pavyzdžiui, imtis papildomo darbo, kol susitaupysite pakankamą pinigų sumą. Į šiuos klausimus turite atsakyti sau, prieš imdami paskolą verslui. Taip apsidrausite nuo galimų nuostolių, kurie versle tikrai nepageidautini.

Paskolos gavėjas ir teikėjas: abipusis susidomėjimas

Kaip jau minėjome, prieš imdami paskolą, turite domėtis visomis galimybėmis. Štai kodėl, prieš imant bet kokią paskolą rekomenduotina pasiskaityti atsiliepimus internete. Galite naršyklės langelyje suvesti greitąsias paskolas teikiančios įmonės pavadinimą ir pridėti žodelį „atsiliepimai“. Štai vienas iš pavyzdžių: Smspinigai atsiliepimai. Žinoma, svarbu domėtis visomis greitąsias paskolas verslui teikiančiomis įmonėmis. Tačiau domėsitės jomis ne tik Jūs: susidomėjimas bus abipusis, t. y. greitąsias paskolas teikianti įmonė, į kurią kreipsitės, taip pat domėsis Jumis. Tad, ką reikia žinoti, prieš kreipiantis paskolos verslui? Į kokius Jūsų kredito istorijos aspektus atsižvelgs būsimieji kreditoriai?

  • Jūsų būsimojo verslo sritis. Ji turėtų būti potencialiai perspektyvi krizės sąlygomis. Žinoma, mūsų dienomis šansų išlikti gali būti mažai įvairiausiose verslo srityse. Tačiau, pasirinkę perspektyvesnę veiklos šaką, padidinsite teigiamo atsakymo tikimybę;
  • Stabilios pajamos. Šiomis dienomis paskolas teikiančios įmonės ir bankai daug reiklesni skolininkams. Padenginėti kreditą teks laiku, nepraleidžiant įmokų (nors yra įmonių, kurios leidžia praleisti vieną ar kelias įmokas, bet tai – nepatartina). Jeigu nesugebėsite laiku padengti mėnesinių įmokų, tai gresia sankcijomis.
  • Jau pradėtas ir sėkmingai įsibėgėjęs verslas ir teigiama kredito istorija. Šiuo metu daug lengviau gauti paskolą jau įsibėgėjusiam verslui (jei kalbėsime apie bankus, o ne greitųjų paskolų įmones, kur kredito suteikimo sąlygos daug lengviau įvykdomos).
Taip pat skaitykite:  Kaip pradėti verslą sporto ir sveikatinimo sektoriuje?

Patarimas pabaigai

Turėkite daugiau nei vieną galimą variantą. Pateikite paraišką keliems bankams ir greitųjų paskolų įmonėms. Taip Jūs padidinsite teigiamo atsakymo tikimybę. O tuo atveju, jeigu paskolą Jums išduoti sutiks keletas įmonių, Jūs galėsite išsirinkti optimaliausią variantą.

Parašykite komentarą