Kaip uždirbti naudojant Youtube?

Kaip uždirbti naudojant Youtube?

XXI amžius diktuoja visiškai kitokį verslininkų ir jų tikslinių auditorijų bendravimą. Jeigu dar, palyginus, neseniai, verslas turėdavo labai daug investuoti į mums taip gerai žinomus reklamos kanalus, kaip televizija, spauda ar radijas, tai 2005-aisiais, atsiradus ir per kelis metus žaibiškai išpopuliarėjus Youtube internetinei svetainei, viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Atsirado galimybė labai greitai sulaukti tikslinės auditorijos atsako į vieną ar kitą video, kurį paviešinate Youtube kanale. Kalbame apie komentarus, į kuriuos klipų kūrėjai, žinoma, atsižvelgia, tačiau ne visada suvokia tikrąjį jų svarbumo mastą. Kaip teisingai, komentarų pagalba, bendrauti su tikslinėmis auditorijomis, aptarsime vėliau šiame straipsnyje pateikiamoje medžiagoje. O dabar, pradėkime pokalbį apie verslą, investavimą ar uždarbį naudojant Youtube video.

1.      Markas Aurelijus yra pasakęs, kad „Gyvenimo laimė priklauso nuo minčių kokybės.“ Tai visiška tiesa, kurią svarbu žinoti kiekvienam, bet ypač svarbu apie tai susimąstyti žmonėms, nusprendusiems pradėti verslą. Jūs privalote pakeisti savo mąstyseną, prieš pradėdami žengti nelengvu verslo pasaulio keliu. Turite tikėti, kad galite pasiekti kažko didingesnio. Kiekvieną dieną turite pradėti dirbdami su savo mąstymu. Kiekvieną rytą nusistatykite tikslus tai dienai. Ir, svarbiausia, visada prieš akis turėkite didžiausią savo tikslą, kuris atspindėtų Jūsų verslo viziją.

2.      Vienas rašytojas savo knygoje teigia: „… ne vieną sykį susilaukiau pagalbos kaip tik iš tų žmonių, kurie mano manymu, negalėjo man nieko duoti.“ Tai mintis apie bendradarbiavimą, o jis yra itin svarbus, norint kurti verslą bet kurioje sferoje, taip pat ir Youtube kanale. Kurkite sąjungas su žmonėmis, kurie jau dirba su tikslinėmis auditorijomis, į kurias pretenduojate. Jie galės Jus pristatyti šioms žmonių grupėms ir bus lengviau vystyti verslą ne vieniems.

3.      „Jūsų įtakos galia iš esmės priklauso nuo to, kaip nuoširdžiai jūs rūpinatės kitais žmonėmis.“ (Maxwell John C.)

Šia citata pradedame trečiąjį savo patarimą. Vienu žodžiu jį galima nusakyti taip: bendraukite! Žmonėms reikalinga informacija, galimybė rinktis ir bendravimas. Todėl turite būti pasiruošę paaukoti nemažą dalį laiko ne tik keldami video į Youtube, bet ir atsakinėdami į komentarus, nuolat juos sekdami ir, tokiu būdu, palaikydami savo teigiamą įvaizdį ar bent jau prisidėdami prie jo kūrimo. Turite padėti pirkėjams, rūpintis jais, bendrauti su jais.

Taip pat skaitykite:  Investuotojo pradžiamokslis

4.      Šis patarimas beatodairiškai atliepia pačią straipsnio temą. Jis skamba taip: uždirbkite pinigus, kurdami turinį socialiniuose tinkluose. Kalbame ne tik apie Youtube, Jūs turite būti aptinkami ir Facebook`e, Instagram`e, Twiteryje ir pan. Tačiau, svarbiausia, ką turite žinoti, Jūs turite būti aktyvus, komunikuodami šiais tinklais.

5.      „Rizika atsiranda iš nežinojimo, ką darai“. Įsiklausykite į šiuos žodžius. Jie pristato penktąjį svarbų aspektą, kuriuo remdamiesi, pasieksite sėkmės, publikuodami video Youtube kanale. Jūs turite nuolat praktikuotis srityje, apie kurią kursite video medžiagą, tam, kad būtumėte geriausi savo sferoje. Kuo geresni būsite, tuo daugiau peržiūrų sulauksite, o kuo daugiau jų sulauksite, tuo daugiau uždirbsite.

Dar viena svarbi mintis, su kuria norime Jus supažindinti: „Vertė yra tai, už ką žmonės pasiruošę Jums sumokėti“ (John Naisbitt). Pinigai uždirbami, sukuriant vertę, vertingą produktą. Savo ruožtu, vertingą produktą galite sukurti, tik turėdami patirties. O patirtis kyla iš praktikavimosi. Taigi grįžtame prie jau minėto aspekto – kad taptumėte geriausi savo srityje ir Jūsų Youtube kanalas turėtų daugiau sekėjų, turite nuolat tobulintis.

6.      Winstonas Churchillis yra pasakęs: „Tobulėti reiškia keistis. Būti tobulam reiškia keistis nuolat.“ Tobulinkite savo produktą. O kai matysite, kad prarandate aistrą dirbti, tobulinimasis, naujų idėjų ir kelių paieška padės Jums ją susigrąžinti.

7.      „Nėra lifto į sėkmę, Jums teks lipti laiptais“. Ši citata mums byloja, kad turime neskubinti įvykių ir džiaugtis tuo, ką šiuo metu turime. Dirbkite, pozityviai mąstykite ir turėkite kantrybės – tai laiptai į sėkmę. O kad lengviau būtų jais lipti, kasdien užsirašykite po tris dalykus, už kuriuos esate dėkingi. Tai padės Jums pastebėti progresą.

Taigi aptarėme pagrindinius aspektus, į kuriuos turite atsižvelgti, kurdami verslą su Youtube kanalo pagalba. Žinoma šie aspektai tinkami ir plėtojant kitas verslo šakas. Tačiau Youtube jau tapo sėkmę nešančiu fenomenu, tad kodėl Jums juo nepasinaudojus?

Parašykite komentarą