Verslas internete

Verslo internete privalumai

Verslo internete privalumai

Šiandienos pasaulyje technologijos sparčiai keičia mūsų gyvenimo būdą, o verslas nėra išimtis. Daugelis įmonių jau suprato, kad internetas gali būti puikus būdas plėsti verslą, pritraukti naujus klientus ir didinti pelną. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius verslo internetu privalumus.

1. Prieinamumas 24/7

Vienas didžiausių verslo internetu privalumų yra tai, kad jūsų įmonė yra prieinama bet kuriuo paros metu. Tai reiškia, kad klientai gali apsilankyti jūsų svetainėje, peržiūrėti prekes ar paslaugas ir netgi atlikti pirkimą bet kuriuo metu, netgi vidurnaktį. Tai suteikia jums galimybę pardavinėti prekes ar paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

2. Pasaulinė rinka

Internetas suteikia galimybę pasiekti milijardus žmonių visame pasaulyje. Tai reiškia, kad jūsų potenciali klientų bazė yra beveik neribota. Palyginkite tai su tradiciniu fiziniu parduotuvės verslu, kuris yra ribotas tik vietiniais klientais.

3. Mažesnės eksploatacijos išlaidos

Verslo valdymas internetu dažnai yra pigesnis nei tradicinis verslas. Jums nereikia mokėti nuomos už patalpas, nereikia tiek daug darbuotojų, o ir prekių sandėliavimo išlaidos gali būti mažesnės.

4. Lengva adaptuotis rinkos pokyčiams

Internetinis verslas suteikia galimybę greitai reaguoti į rinkos pokyčius. Galite greitai keisti prekių kainas, pasiūlymus ar netgi visą prekių asortimentą atsižvelgdami į klientų poreikius ir rinkos tendencijas.

5. Interaktyvumas su klientais

Internetas suteikia galimybę tiesiogiai bendrauti su klientais. Tai gali būti el. pašto žinutės, socialinių tinklų komentarai ar net tiesioginiai pokalbiai svetainėje. Tai leidžia greitai reaguoti į klientų klausimus, pageidavimus ar netgi skundus.

6. Tikslinga rinkodara

Internetinė rinkodara leidžia labai tiksliai nukreipti savo reklamą į tam tikrą auditoriją. Galite nustatyti, kokiai amžiaus grupei, lyčiai ar net geografiniam regionui rodyti savo reklamą. Tai padidina reklamos efektyvumą ir mažina išlaidas.

7. Matuojami rezultatai

Vienas didžiausių internetinės rinkodaros privalumų yra tai, kad galite matuoti beveik viską. Tai reiškia, kad galite stebėti, kiek žmonių aplankė jūsų svetainę, kiek jų atliko pirkimą, kokia buvo vidutinė pirkimo suma ir t.t. Tai suteikia vertingos informacijos, kuri padeda tobulinti verslo strategiją.

8. Greitas atsakas į klientų poreikius

Internetas leidžia greitai reaguoti į klientų pageidavimus ar poreikius. Jei pastebite, kad daug klientų ieško tam tikros prekės, galite ją greitai įtraukti į savo asortimentą.

9. Mažesnė konkurencija

Nors internete yra daugybė įmonių, vis tiek yra daug nišų, kuriose konkurencija yra maža. Tai suteikia puikią galimybę mažoms ir vidutinėms įmonėms prasimušti ir užimti rinkos dalį.

10. Galimybė plėstis

Internetinis verslas suteikia puikią galimybę plėstis. Net jei pradėjote kaip maža įmonė, internetas suteikia galimybę augti ir tapti tarptautine įmone.

Išvada

Verslas internetu turi daug privalumų, kurie gali padėti jūsų įmonei augti ir būti sėkmingai. Nors internetinis verslas taip pat turi savo iššūkių, teisingai naudojant technologijas ir interneto galimybes, galima pasiekti puikių rezultatų.

Kaip uždirbti naudojant Youtube?

Kaip uždirbti naudojant Youtube?

XXI amžius diktuoja visiškai kitokį verslininkų ir jų tikslinių auditorijų bendravimą. Jeigu dar, palyginus, neseniai, verslas turėdavo labai daug investuoti į mums taip gerai žinomus reklamos kanalus, kaip televizija, spauda ar radijas, tai 2005-aisiais, atsiradus ir per kelis metus žaibiškai išpopuliarėjus Youtube internetinei svetainei, viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Atsirado galimybė labai greitai sulaukti tikslinės auditorijos atsako į vieną ar kitą video, kurį paviešinate Youtube kanale. Kalbame apie komentarus, į kuriuos klipų kūrėjai, žinoma, atsižvelgia, tačiau ne visada suvokia tikrąjį jų svarbumo mastą. Kaip teisingai, komentarų pagalba, bendrauti su tikslinėmis auditorijomis, aptarsime vėliau šiame straipsnyje pateikiamoje medžiagoje. O dabar, pradėkime pokalbį apie verslą, investavimą ar uždarbį naudojant Youtube video.

1.      Markas Aurelijus yra pasakęs, kad „Gyvenimo laimė priklauso nuo minčių kokybės.“ Tai visiška tiesa, kurią svarbu žinoti kiekvienam, bet ypač svarbu apie tai susimąstyti žmonėms, nusprendusiems pradėti verslą. Jūs privalote pakeisti savo mąstyseną, prieš pradėdami žengti nelengvu verslo pasaulio keliu. Turite tikėti, kad galite pasiekti kažko didingesnio. Kiekvieną dieną turite pradėti dirbdami su savo mąstymu. Kiekvieną rytą nusistatykite tikslus tai dienai. Ir, svarbiausia, visada prieš akis turėkite didžiausią savo tikslą, kuris atspindėtų Jūsų verslo viziją.

2.      Vienas rašytojas savo knygoje teigia: „… ne vieną sykį susilaukiau pagalbos kaip tik iš tų žmonių, kurie mano manymu, negalėjo man nieko duoti.“ Tai mintis apie bendradarbiavimą, o jis yra itin svarbus, norint kurti verslą bet kurioje sferoje, taip pat ir Youtube kanale. Kurkite sąjungas su žmonėmis, kurie jau dirba su tikslinėmis auditorijomis, į kurias pretenduojate. Jie galės Jus pristatyti šioms žmonių grupėms ir bus lengviau vystyti verslą ne vieniems.

3.      „Jūsų įtakos galia iš esmės priklauso nuo to, kaip nuoširdžiai jūs rūpinatės kitais žmonėmis.“ (Maxwell John C.)

Šia citata pradedame trečiąjį savo patarimą. Vienu žodžiu jį galima nusakyti taip: bendraukite! Žmonėms reikalinga informacija, galimybė rinktis ir bendravimas. Todėl turite būti pasiruošę paaukoti nemažą dalį laiko ne tik keldami video į Youtube, bet ir atsakinėdami į komentarus, nuolat juos sekdami ir, tokiu būdu, palaikydami savo teigiamą įvaizdį ar bent jau prisidėdami prie jo kūrimo. Turite padėti pirkėjams, rūpintis jais, bendrauti su jais.

4.      Šis patarimas beatodairiškai atliepia pačią straipsnio temą. Jis skamba taip: uždirbkite pinigus, kurdami turinį socialiniuose tinkluose. Kalbame ne tik apie Youtube, Jūs turite būti aptinkami ir Facebook`e, Instagram`e, Twiteryje ir pan. Tačiau, svarbiausia, ką turite žinoti, Jūs turite būti aktyvus, komunikuodami šiais tinklais.

5.      „Rizika atsiranda iš nežinojimo, ką darai“. Įsiklausykite į šiuos žodžius. Jie pristato penktąjį svarbų aspektą, kuriuo remdamiesi, pasieksite sėkmės, publikuodami video Youtube kanale. Jūs turite nuolat praktikuotis srityje, apie kurią kursite video medžiagą, tam, kad būtumėte geriausi savo sferoje. Kuo geresni būsite, tuo daugiau peržiūrų sulauksite, o kuo daugiau jų sulauksite, tuo daugiau uždirbsite.

Dar viena svarbi mintis, su kuria norime Jus supažindinti: „Vertė yra tai, už ką žmonės pasiruošę Jums sumokėti“ (John Naisbitt). Pinigai uždirbami, sukuriant vertę, vertingą produktą. Savo ruožtu, vertingą produktą galite sukurti, tik turėdami patirties. O patirtis kyla iš praktikavimosi. Taigi grįžtame prie jau minėto aspekto – kad taptumėte geriausi savo srityje ir Jūsų Youtube kanalas turėtų daugiau sekėjų, turite nuolat tobulintis.

6.      Winstonas Churchillis yra pasakęs: „Tobulėti reiškia keistis. Būti tobulam reiškia keistis nuolat.“ Tobulinkite savo produktą. O kai matysite, kad prarandate aistrą dirbti, tobulinimasis, naujų idėjų ir kelių paieška padės Jums ją susigrąžinti.

7.      „Nėra lifto į sėkmę, Jums teks lipti laiptais“. Ši citata mums byloja, kad turime neskubinti įvykių ir džiaugtis tuo, ką šiuo metu turime. Dirbkite, pozityviai mąstykite ir turėkite kantrybės – tai laiptai į sėkmę. O kad lengviau būtų jais lipti, kasdien užsirašykite po tris dalykus, už kuriuos esate dėkingi. Tai padės Jums pastebėti progresą.

Taigi aptarėme pagrindinius aspektus, į kuriuos turite atsižvelgti, kurdami verslą su Youtube kanalo pagalba. Žinoma šie aspektai tinkami ir plėtojant kitas verslo šakas. Tačiau Youtube jau tapo sėkmę nešančiu fenomenu, tad kodėl Jums juo nepasinaudojus?